Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Miód Gryczany 1.1kg

36,00 zł

Więcej informacji

61ca84fb4bd896d1f9d8b8cf8509

MIÓD GRYCZANY

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY CHCĄ SPRÓBOWAĆ NATURALNYCH I ESENCJONALNYCH ODMIAN MIODÓW !

OFERUJEMY MIODY O DUŻEJ ZAWARTOŚCI PYŁKÓW A NIE MIESZANINY MIODÓW !

WIĘKSZOŚCI PRODUKCJI SPRZEDAJEMY DO DUŻYCH ROZLEWNI, W KTÓRYCH DOKONYWANA JEST STANDARYZACJA NASZYCH MIODÓW Z INNYMI MIODAMI O ZNACZNIE MNIEJSZEJ WARTOŚCI !

NASZE MIODY SA BADANE !

BARDZO MOCNY MIÓD GRYCZANY

Charakterystyka Miodu Gryczanego

 

Oferowany miód ma charakterystyczną dla tego typu miodu ciemną barwę i aksamitną konsystencję.

BADANIA NAUKOWE POTWIERDZIŁY, ŻE MIÓD GRYCZANY PRAWIDŁOWO POZYSKIWANY I ODPOWIEDNIO PRZECHOWYWANY SKUTECZNIE ZAPOBIEGA NOWOTWOROM !

TYLKO FACHOWA WIEDZA I UCZUCIOWOŚĆ PRODUCENTA MIODU (PSZCZELARZA) MOGĄ ZAGWARANTOWAĆ WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTU !

Smak miodu gryczanego jest intensywny, ale zarazem bardzo przyjemny.

Oferowany miód odznacza się wysoką aktywnością antybiotyczną.

Miód Gryczany jest wykorzystywany w profilaktyce i leczeniu chorób serca. Miód ma zastosowanie w leczeniu niedokrwistości.

Miód Gryczany działa odtruwająco, chroniąc wątrobę.

Z walorów zdrowotnych miodu gryczanego często korzystają osoby przewlekle chore, oraz po przebytych zabiegach i operacjach połączonych z utratą krwi.

Miód gryczany w pełni zasługuje na miano miodu odmładzającego, ponieważ jest silnym antyoksydantem, który zapobiega starzeniu się organizmu.

Komu szczególnie polecany jest miód :

- osobom z nadciśnieniem tętniczym (badania wykazały że miód znakomicie wpływa na obniżenie ciśnienia krwi)

- osobom narażonym na stres tj. stresująca praca, egzaminy, obciążające system nerwowy sytuacje dnia codziennego (miód wpływa korzystnie na system nerwowy)

- osobom chorym bądź narażonym na infekcje. Miód posiada właściwości antybakteryjne, a ściślej bakteriostatyczne czyli pozwala na eliminację bakterii chorobotwórczych z organizmu.

Naukowcy nazywają miód naturalnym antybiotykiem. Dodajmy że wysoce skuteczne i wytwarzane przez koncerny farmaceutyczne antybiotyki posiadają również działanie bakteriostatyczne.

Spożywanie tego naturalnego produktu pozwala na zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób układu oddechowego, a tym samym zmniejszenia ryzyka zażywania antybiotyków. Wszyscy wiem że leki posiadają działania uboczne, natomiast MIÓD ich nie POSIADA.

- osobom pragnącym wzbogacić swoją dietę w witaminy i biopierwiastki (miód w zależności od obecności pyłków zawiera witaminy : B1, B2, B6, kwas foliowy, A i C, oraz potas, fosfor, magnez, wapń, żelazo, krzem i inne)

- Miód polecam dzieciom, ponieważ badania wykazały że miód wspomaga ich rozwój umysłowy ( TYLKO po ukończeniu 1 r..ż.)

Miód gryczany krystalizuje w konsystencję gruboziarnistą, lecz zdarza się że na powierzchni pozostaje niewielka warstwa rzadkiego miodu.

8deb44bf4ef7ad3a98dac5b48ec4

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco