Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Miód Mniszkowy z Ziół Mniszka Lekarskiego 1.1kg

35,00 zł

Więcej informacji

6e593926493486d60c8e2ce8c059
199ebd4e4f62b012ed052f33743b

MIÓD MNISZKOWY Z ZIÓŁ MNISZKA LEKARSKIEGO

wyłącznie z mojej pasieki  zbiory 2018r.

Oferowane miody zostały pozyskane z terenów Warmii i Mazur, oraz Żuław

Miód mniszkowy - pozyskiwany z kwiatów mniszka lekarskiego.

W stanie płynnym jasnobrązowy, o charakterystycznej, ciągliwej konsystencji i intensywnym zapachu.

Wskutek dużej zawartości glukozy krystalizuje szybko – w ciągu kilku tygodni od odebrania przybiera w całej objętości konsystencję mazistą i stopniowo twardnieje.

W stanie stałym barwa żółta, często z białymi wykwitami. W smaku bardzo słodki (uchodzi za najsłodszy z krajowych miodów) i wyrazisty.

Zastosowanie - miód mniszkowy zawiera cholinę, która korzystnie wpływa na działanie wątroby.

Ponadto stosowany jest w leczeniu niedokrwistości, zaburzeniach trawienia, chorobach nerek i dróg moczowych.

Zawiera duże ilości glukozy.

Polecamy jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Nektar do produkcji tego miodu pochodzi z mniszka lekarskiego.

Sposoby i dawkowanie - Najczęściej w przypadkach chorób serca i naczyń przyjmuje się 1-2 łyżki stołowe miodu 3 razy dziennie, po rozpuszczeniu w 1/2 szklanki ciepłej wody. Zakładając, że 1 łyżka miodu waży średnio 20 g, odpowiada to 60-120 g dziennie. Najlepiej jest przyjmować miód na godzinę przed lub godzinę po posiłku. Czas trwania leczenia wynosi przeciętnie 6 tygodni.

Kupując na mojej aukcji  macie Państwo gwarancję pewnego źródła pochodzenia produktu. Moja pasieka istnieje od 1951r., a ja jestem już trzecim pokoleniem pszczelarzy w mojej rodzinie.

Posiadana wiedza poparta tytułem mistrza pszczelarskiego, doświadczenie , oraz rygorystyczne przestrzeganie  procedur procesu technologicznego i higieny pracy zapewniają najwyższą jakość produktu.

Pasieka jest pod stałym nadzorem lekarza weterynarii, oraz posiada

pozwolenie na sprzedaż miodu, pyłku kwiatowego, oraz propolisu

(nr 22095605)

Posiadam w sprzedaży tylko prawdziwe, gęste miody !

Miód nie podlega procesowi standaryzacji czyli mieszaniu z innymi mniej wartościowymi gatunkami miodów w celu uzyskania  docelowo większej ilości  miodu  i jednocześnie minimalnej zawartości pyłków !!!

Gwarancją wartościowego produktu jest możliwość zwrotu miodu, który nie spełnia Państwa oczekiwań !!!

W razie pytań bardzo proszę o kontakt

Zapraszam na moje inne aukcje w tym polecam szczególnie Pyłek Pszczeli/Kwiatowy – naturalną multiwitaminę, naturalny detoksykant .

Gorąco polecam zarówno Miód jak i Pyłek Pszczeli/Kwiatowy osobom chorym, w trakcie lub po intensywnym leczeniu, wyczerpanym i przewlekle przemęczonym, oraz tym wszystkim którzy chcą poprawić kondycję swojego organizmu poprzez suplementację znakomicie przyswajalnych składników odżywczych  (bez skutków ubocznych).

Zdecydowaną większość wysyłamy na bieżąco w przeciągu 24 godzin od zakupu, jednak  zastrzegamy sobie czas na dłuższy termin realizacji zamówienia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco