Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Witamy Serdecznie,

Gospodarstwo Pasieczne Zarzyccy to rodzinna firma założona w 1951 r.
Prekursorami gospodarstwa byli Ludwik i Maria Zarzyccy, którzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą tworzyli i rozwijali liczącą początkowo kilka uli pasiekę pszczelą.
W kolejnych latach prowadzeniem coraz to liczniejszej pasieki zajmował się RYSZARD i Małgorzata Zarzyccy. Obecnie gospodarstwo pasieczne to nowoczesna firma licząca ponad 1000 pni.
Wyodrębniona część pasieki prowadzona jest przez mistrza pszczelarstwa Tomasza Zarzyckiego.
Pszczelarstwo dla Naszej rodziny to przede wszystkim ogromna pasja, a nie tylko sposób na życie.
Znaną promotorką pszczelarstwa na Żuławach i Warmii i Mazurach była Maria Zarzycka, honorowa członkini Związku Pszczelarskiego, wielokrotnie odznaczana zarówno odznaczeniami związkowymi jak i państwowymi.
Ogromna wiedza Ludwika i Marii Zarzyckich związana z szeroko pojmowanym pszczelarstwem bezpośrednio przyczyniła się do rozwoju lokalnego pszczelarstwa.
Ponad 60- letnia aktywna działalność pszczelarska ukształtowała bardzo pozytywny wizerunek Naszej rodzinnej firmy.
Propagatorem i popularyzatorem pszczelarstwa oraz niezwykle aktywnym działaczem związków producenckich jest również Ryszard Zarzycki. Doświadczenie i erudycja Ryszarda pozwoliły uzyskać uznanie odbiorców miodu.

Naszą renomą jest produkt pszczeli o najwyższej jakości.

Gospodarstwo pasieczne w obecnym kształcie ukierunkowane jest na pozyskiwanie i sprzedaż w szczególności miodów z terenów bez obecności przemysłu i intensywnej produkcji rolnej.
Naszym celem jest satysfakcja klientów, dlatego też nieustannie inwestujemy w nowoczesny sprzęt do pozyskiwania naturalnego i zdrowego miodu, w tym w najwyższej jakości ule zbudowane ze zdrowych i przyjaznych środowisku materiałów oraz specjalistyczny sprzęt do obróbki miodu (odsklepiania, wirowania, kremowania itp.). 
Rygorystyczne przestrzeganie procedur procesu technologicznego i higieny pracy zapewniają najwyższą jakość produktu.


Newsletter

Bądź z nami na bieżąco