Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Miód Malinowy 1.1kg

37,00 zł

Więcej informacji

f273933f4faf9a7bce1e7002a9ca
440651784128ad35c6108ddcd74b

MIÓD MALINOWY

wyłącznie z mojej pasieki zbiór 2018r pozyskany z pasieki umiejscowionej w lesie na terenach Mazur.

Miód powinno się przyjmować systematycznie, ponieważ tylko regularna suplementacja diety miodem przynosi oczekiwane rezultaty.

Formy spożywania miodu

Obecnie coraz częściej pisze się o konieczności bezpośredniego  spożywania miodu bez wcześniejszego rozpuszczenia w wodzie.

Argumentem przemawiającym na korzyść tego sposobu podawania miodu jest fakt, iż w hormony roślinne zawarte w miodzie nie  rozpuszczają się w wodzie , a jedynie osiadają się na ściankach szklanki i w konsekwencji organizm nie ma możliwości wykorzystania cennych składników zawartych w miodzie.

Bezpośrednie spożywanie miodu szczególnie działającego antyseptyczne ma szczególne znaczenie w profilaktyce, leczeniu i wspomaganiu leczenia chorób jamy ustnej i przełyku.

Miód pochodzi z rodzinnej pasieki pszczelej istniejącej od 1951r.

Gospodarstwo Pasieczne ukierunkowane jest na pozyskiwanie miodu i innych produktów pszczelich tylko z terenów bez obecności przemysłu i intensywnej produkcji rolnej !

W trosce o wysoką jakości miodu i pyłku kwiatowego wybieramy pożytki pozbawione syntetycznych środków ochrony roślin.

Dążymy do pozyskiwania miodu tylko ze stosunkowo niewielkich obszarów rolnych użytkowanych przez indywidualnych rolników.

Z uwagi na ograniczoną ilość aukcja może zostać zakończona wcześniej

Kupujesz miód prosto od pszczelarza !

Miód z  legalnie działającej Pasieki Pszczelej

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW MIODU ZE SPRAWDZONEJ PASIEKI

DZIĘKUJEMY ZA 25 TYSIĘCY UDANYCH TRANSAKCJI !

CIESZYMY SIĘ ŻE 99,99% NASZYCH KLIENTÓW JEST ZADOWOLONA

Z PRZEBIEGU TRANSAKCJI !

Kupując na mojej aukcji macie Państwo gwarancję pewnego źródła pochodzenia produktu. Moja pasieka istnieje od 1951r., a ja jestem już trzecim pokoleniem pszczelarzy w mojej rodzinie.

Posiadana wiedza poparta tytułem mistrza pszczelarskiego, doświadczenie , oraz rygorystyczne przestrzeganie procedur procesu technologicznego i higieny pracy zapewniają najwyższą jakość produktu.

Pasieka jest pod stałym nadzorem lekarza weterynarii, oraz posiada

pozwolenie na sprzedaż miodu, pyłku kwiatowego, oraz propolisu

(nr 22095605)

Posiadam w sprzedaży tylko prawdziwe, gęste miody !

Miód nie podlega procesowi standaryzacji czyli mieszaniu z innymi mniej wartościowymi gatunkami miodów w celu uzyskania docelowo większej ilości miodu i jednocześnie minimalnej zawartości pyłków !!!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco