Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Aparat korekcyjny MARCIN I, Na noc, 2 sztuki

29,99 zł

Więcej informacji

Aparat stosowany jest w zapobieganiu i leczeniu palucha koślawego (Hallux Valgus). Aparat ma szansę stać się dla Państwa właściwym sposobem zapobiegania i leczenia palucha koślawego. Używanie aparatu nie jest kłopotliwe i wykazuje dużą skuteczność poprzez utrzymywanie palca przez długie godziny podczas snu lub wypoczynku w skorygowanej pozycji. Zalecany jest również do stosowania w rehabilitacji pooperacyjnej. Zmniejsza ból. Jego anatomiczna budowa umożliwia fizjologiczne prawidłową korekcję stawu dużego palca stopy. Jest prosty w użyciu, możliwy do regulacji. W aparacie korekcyjnym "Marcin", jako jedynym z grupy aparatów ortopedycznych na stopy, zastosowano elementy w postaci naturalnej skóry juchtowej, dzięki czemu aparat jest trwały i bezpieczny.

Zastosowanie: zapobieganie i leczenie palucha koślawego (Hallux Valgus).

Sposób użycia: po umyciu stóp i przeprowadzeniu gimnastyki zakładamy aparat na stopy. Literką "L" oznaczony jest aparat na lewą stopę, literką "R" na prawą. Aparat należy wsunąć na stopę tak, aby okrągła część wyklejona piankowym materiałem znalazła się między dużym palcem a pozostałymi palcami. Opaskę skórzaną należy ustawić tak, aby obejmowała wewnętrzną cześć stopy na wysokości zniekształcenia. Taśmę ściągającą zaczepioną na dolnym ramieniu przeciągnąć po zewnętrznej części stopy do zaczepu na górnym ramieniu i z powrotem, a następnie ustalić siłę korekcyjną rzepem.

Producent:
NEURON s.c.
ul. Grochowska 114,
04-301 Warszawa.

Produkty powiązane

3 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco