Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Plastry COMPEED, Na odciski na palcach, średnie, 10 sztuk

15,80 zł

Więcej informacji

Nowoczesne plastry na odciski między palcami z opatrunkiem z kwasu salicylowego. Odciski to warstwa martwej, wysuszonej skóry, które tworzą się na stopach na skutek nadmiernego ucisku. Łagodzi ucisk, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia zmienionych miejsc, zmiękczanie odcisków za pomocą kwasu salicylowego. 

Zastosowanie: pomaga usuwać odciski 

Spsoób użycia: Umyj oraz osusz skórę przed zastosowaniem. Upewnij się czy skóra dotknięta odciskiem nie jest tłusta od kremu bądź oliwki. Usuń górną warstwę papierową, potem dolną warstwę papierową starając się unikać dotykania warstwy samoprzylepnej. Nałóż plaster mocno na odcisk, upewniając się, czy brzegi plastra są dobrze dociśnięte do skóry. Pozostaw plaster na odcisku, aż do momentu, kiedy sam zacznie się odklejać. Dla otrzymania lepszych rezultatów używaj COMPEED® aż do czasu kiedy skóra będzie całkowicie wyleczona z odcisku.

Ważne wskazówki:

Nie stosować w przypadku cukrzycy lub u osób ze słabym krążeniem krwi.

Producent: 

Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o.,

ul. Iłżecka 24,

02-135 Warszawa

5 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco