Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Protefix, Krem mocujący z Aloesem, 40ml

14,99 zł

Więcej informacji

Protefix krem mocujący z aloesem silnie mocuje protezę, a jednocześnie redukuje stany zapalne, które są problemem wielu pacjentów protetycznych.

Aloes jest zaliczany do najsilniejszych immunomodulatorów roślinnych. Wyciąg z Aloesu vera zawiera bioaktywne substancje, które wykazują silne działanie przeciwzapalne, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne oraz redukujące ból. Trzyma na mokro. Uszcelnia protezę przed drobinkami jedzenia.

Zastosowanie: mocuje proteżę, składniki preparatu mają również działanie redukujące stany zapalne.

Sposób użycia: krem mocujący nałożyć na oczyszczoną, wilgotną lub suchą protezę. Nakładać małąilość kremu, w odstępach jak na rysunku ( na ulotce). Po użyciu należy dobrze zamknąć tubę, uważając by nie dostała się do niej woda.

Składniki: mieszanina soli Na i Ca kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, wyciąg Aloe Vera, Barbadensis, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę i metylparaben.

Ważne wskazówki:
Siła mocowania utrzymuje się przez 8 do 16 godzin.
Nie zawiera cynku.

Wytwórca:
Queisser Pharma GmbH&Co KG
Export Department
Schleswiger Strasse 74
24941 Flensburg

Kontakt w Polsce:
Polconsult
ul. J. Kubickiego 17/9
02-954 Warszawa.

Produkty powiązane

8 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco