Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Antotalgin Natural, Krople do uszu z nagietkiem, 15g

10,10 zł

Więcej informacji

Antotalgin Natural jest preparatem do usuwania woskowiny usznej. Odpowiednio dobrany skład pozwala na usunięcie wszystkich pozostałości woskowiny i zapobiega jej nagromadzeniu. Pomaga także usunąć korek woskowinowy. Regularne stosowanie preparatu Antotalgin Natural pomaga usunąć woskowinę z zewnętrznego przewodu słuchowego i pozwala uniknąć problemów związanych z jej zaleganiem (m.in. stanów zapalnych).

Zastosowanie: usuwanie woskowiny usznej. Produkt polecany dla dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia.

Sposób użycia: w celu regularnej higieny uszu stosować 1-2 razy na tydzień. Do usuwania nagromadzonej woskowiny stosować przez 3 dni z rzędu. Przed użyciem należy przyjąć pozycję leżącą, z uchem (z którego chcemy usunąć woskowinę) skierowanym ku górze. Zakropić 3-5 kropli. W razie potrzeby można stosować kilka razy dziennie. Po kilku minutach przemyć ucho.

Skład: natrii docusas, calendula officinalis, vehiculum.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników. Nie należy stosować w przypadku perforacji błony bębenkowej, infekcji ucha, w przypadku założonego drenu. W przypadku infekcji oraz bólu ucha należy skonsultować się z lekarzem.

Ważne wskazówki:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródła ciepła.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent:

Farmina sp. z o.o.,

ul. Lipska 44,

30-721 Kraków.

5 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco