Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Aftargent Nano, żel, 15ml

15,99 zł

Więcej informacji

Substancje czynne zawarte w żelu Aftargent nano tworzą ochronną barierę na błonie śluzowej jamy ustnej, izolując miejsce występowania zmiany od drażniących czynników zewnętrznych. Obecny w preparacie nanokoloid srebra wykazuje silne działanie antybakteryjne, co przyczynia się do złagodzenia objawów zapalenia, takich jak ból i pieczenie. D-panthenol łagodzi podrażnienie oraz przyspiesza regenerację błony śluzowej jamy ustnej.

Zastosowanie: afty, pleśniawki, drobne urazy i otarcia błony śluzowej jamy ustnej wywołane przez protezy zębowe oraz aparaty ortodontyczne, stany zapalnej jamy ustnej.

Sposób użycia: preparat do stosowania miejscowego na błonę śluzową jamy ustnej. Nanieść niewielką ilość żelu na miejsce zmienione chorobowo. Aplikację powtarzać 3-4 razy dziennie. Aby zapewnić optymalne działanie preparatu, bezpośrednio po aplikacji nie nalezy dotykać miejsca występowania zmiany oraz przez około 30 minut nie należy spożywać posiłków, oraz napojów.

Składniki: woda oczyszczona, glikol propyolenowy, PVP, D-panthenol, nanokoloid srebra, chlorek benzalkoniowy, aromat miętowy.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób ze stwierdzoną alergią na srebro metaliczne.

Ważne wskazówki:

Ze względów higienicznych oraz w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji, jedno opakowanie należy przeznaczyć dla jednej osoby.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Unikać kontaktu z oczami.

Nie stosować żelu Aftargent nano po upływie terminu ważności. Po otwarciu preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.

Wytwórca:

HF Solinea Sp.z.o.o. S.K.A.

Elizówka 65, Hala I

21-003 Ciecierzyn, Polska.

Produkty powiązane

30 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco