Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Bańki gumowe akupunkturowe, Bezogniowe, 4 sztuki

24,60 zł

Więcej informacji

Gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe Jian Shen Guan, to wyrób medyczny, który posiada badania w zakresie działań uczulających i drażniących. Może być bezpiecznie używany przez ludzi. Należy dokładnie zapoznać się z dołaczoną instrukcją użytkowania oraz broszurą informacyjną i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczenstwa.

W tradycji chińskiej bańki stosowane są do leczenia wielu poważnych chorób i dolegliwości takich jak astma, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości żołądkowe, impotencja, prostata, czyraki, hemoroidy, schorzenia stawów i innych. Bańki stosuje się również do usuwania obcych ciał, pasożytów skóry (np. kleszcze), pozostałości jadu po ukąszeniu owadów i węży. Przy użyciu baniek leczy się również infekcje i przeziębienia.

Przeciwwskaznia: nie należy stosować w przypadku ostrych stanów chorobowych zamiast interwencji lekarza i wymaganej diagnozy oraz terapii.

Ważne wskazówki:
Nie należy stosować wyrobu niegodnie z przewidywanym zastosowaniem określionym przez wytwórcę  i należy stosować się do przeciwwskazań- patrz isntrukcja używania.
Wyrób należy chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem i nie używać go w temperaturze niższej niż 10 stopni Celsjusza i wyższej niż 30 stopni Celsjusza.
Wyrób powinien być regularnie myty, przed każdym zastosowaniem i po nim mokrą gąbką lub bawełnianą szmatką wodą z mydłem i dezynfekowany lekkim detergentem w razie potrzeby. 

Produkty powiązane

2 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco