Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Sedivitax, 30 kapsułek

29,90 zł

Więcej informacji

Składniki Sedivitax w kapsułkach wspomagają sen oraz poprawę jego jakości. Produkt może być stosowany również w ciągu dnia, aby dzięki swoim składnikom zmniejszyć napięcie i uzyskać uczucie relaksu. Działanie kapsułek Sedivitax polega na synergicznym połączeniu liofilizowanych ekstraktów z kozłka, melisy i eszolcji kalifornijskiej, a w szczególności opatentowanego kompleksu, uzyskanego z połączenia dwóch frakcji ekstraktów o wysokiej zawartości flawonoidów, które wydobywają znane właściwości passiflory, rozluźniające i wspomagające sen.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki preparatu.

Zalecane spożycie: dorośli 2-3 kapsułki wieczorem, w celu ułatwienia zasypiania i poprawy jakości snu. Gdy to konieczne, zaleca się spożycie 1 kapsułki rano, aby złagodzić napięcie w ciągu dnia i uzyskać uczucie relaksu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki: męczennica (Passiflora incarnata) liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści* (Passiflo2- LMF), kozłek (Valeriana officinalis) sproszkowany korzeń*, kapsułka z żelatyny, melisa (Melissa officinalis) sproszkowane liście*, eszolcja kalifornijska (Eschscholtzia californica) sproszkowane wierzchołki*, kozłek (Valeriana officinalis) liofilizowany ekstrakt z korzenia*, melisa (Melissa officinalis) liofilizowany ekstrakt z liści*, eszolcja kalifornijska (Eschscholtzia californica) liofilizowany ekstrakt z wierzchołków*, majeranek (Majorana hortensis) olejek eteryczny naturalny aromat, lawenda (Lavandula angustifolia) olejek eteryczny naturalny aromat.

*Składniki ekologiczne stanowią 83,3% wszystkich składników

4 kapsułki zawierają: 774,4mg Passiflo2-LMF liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt, 580,8mg skoncentrowanego ekstraktu z korzenia kozłka, 290,4mg koncentratu z liści melisy, 271mg koncentratu z wierzchołków eszolcji kalifornijskiej.

Ważne wskazówki:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Podmiot odpowiedzialny:

Aboca S.p.A. Societa Agricola

Localita Aboca 20

52037 Sansepolcro, Italia

Dystrybutor:

Aboca Polska Sp. z o.o.

ul. Oswobodzenia 1

40-403 Katowice

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco