Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Kategorie


Aphtin, Płyn do stosowania w jamie ustnej, 10g

1,60 zł

Więcej informacji

Wskazania: w leczeniu pleśniawek błon śluzowych jamy ustnej drożdżakami, zaburzeń bakteriami Gram-dodatnimi, pomocniczo w leczeniu zakażeń spowodowanych Gram-ujemną pałeczką ropy błękitnej.

Skład: 1 g płynu zawiera: boraks 200mg oraz substancję pomocnicza: glicerol 85%.

Działanie: preparat o działaniu antyseptycznym, stosowany jako środek odkażający błony śluzowe jamy ustnej. Preparat jest łatwo wchłaniany z błon śluzowych i jest wydalany przez nerki.

Dawkowanie: zewnętrznie na błonę śluzową jamy ustnej. kilka razy na dobę, pędzlować jamę ustną, wcierając roztwór w miejsca zakażone. Stosować u dzieci powyżej 1 roku życia, nie dłużej 3-5 dni. U dzieci poniżej 1 roku życia lek należy stosować w porozumieniu z lekarzem.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu, na rozległe rany i skaleczenia, u pacjenta z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek.

Produkty powiązane

7 other products in the same category:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco