Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności zamknij

Olej Ostropestowy 500ml.

22,00 zł

Więcej informacji

401e9c03496ba31ce58e2b919cbb
35fd8dc54eef872f7a0073c4a5ae

 

OLEJ Z OSTROPESTU PLAMISTEGO 100%

poj. 0,5L

 

TŁOCZONY NA ZIMNO

NIERAFINOWANY

TŁOCZONY PRZED WYSYŁKĄ

 

Olej pochodzi z Gospodarstwa Rolno-Pszczelarskiego istniejącego od 1951r.

Początkowo przez wiele lat gospodarstwo było ukierunkowane jedynie na pozyskiwanie miodu i innych produktów pszczelich, natomiast gospodarka rolna stanowiła tylko niewielki udział w całym gospodarstwie.

Od kilku lat na naszych Warmińskich ziemiach uprawiamy Ekologiczny (certyfikowany) Ostropest plamisty, który służy nam nie tylko jako pożytek dla pszczół do produkcji miodu, ale również jako podstawowy składnik do produkcji naturalnych olei.

Nasze uprawy stanowią pożytek dla naszych pasiek pszczelich zatem zależy nam, aby uprawy były pozbawiony syntetycznych środków ochrony roślin, które niekorzystnie wpływają na pszczoły.

Olej tłoczymy za pomocą prasy ślimakowej, certyfikowanej i w całości przeznaczonej do produkcji żywności.

Wysoka jakość prasy umożliwia nam stale kontrolowanie temperatury tłoczenia, dlatego nasze produkty charakteryzują sie wysoka jakością.

Dla zachowania wszystkich walorów prozdrowotnych olej transportowany jest w ciemnym szkle.

Na naszych innych aukcjach mogą Państwo zakupić naturalne miody, pozyskiwane tradycyjnymi metodami, bez sztucznych dodatków , oraz szczególnie polecany ekologiczny ostropest plamisty (limitowana ilość).

Zapraszamy na inne nasze aukcje, szczególnie polecamy Ziołomiódy, które początkowo produkowaliśmy tylko na zlecenie firmy farmaceutycznej !

Nasze ziołomiody stanowią składnik syropów stosowanych na przeziębienie !

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z publikacjami medycznymi opartami na dostępnych badaniach naukowych np na :

http://www.czytelniamedyczna.pl/3821,znaczenie-ziolomiodow-w-lecznictwie.html

401e9c03496ba31ce58e2b919cbb
 

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco